زیر تایل ترموود

فروش زیره تایل پلاستیکی ترموود

زیره تایل پلاستیکی با مدل های گوناگون و در ابعاد مختلف تولید میشوند. انواع مختلف زیره پلاستیکی تایل برای موارد مخصوصی تولید و استفاده میشوند.

خرید زیره تایل برای افرادی که علاقه دارند از چوب پلاست، ترمووود، چوب جنگلی، چمن مصنوعی و … در کف بالکن، تراس و یا روف گاردن  خود استفاده کنند گزینه ی مناسبی است. بهتر است بدانیم که جنس زیره تایل ها غالبا از نوع پلی اتیلن مقاوم است. این نوع تایل ها  در شرایط محیطی مختلف از مقاومت بالایی برخوردارند. هر چند در شرایط غیر محیطی مثل فشار و ضربه نیز مقاوم اند.

در شرایط بارانی یا شستشوی دستی آب از زیر این نوع تایل ها می گذرد. پس نفوذ ناپذیرند و طول عمر بالایی دارند. زیره ی تایل مناسب ترمووود ابعاد مختلفی دارد ولی غالبا ابعاد آنها ۱۵ سانت در ۳۰ سانت، یا ۳۰ سانت در ۳۰ سانت و یا ۴۰ سانت در ۲۰ سانت می باشند.

همانطور که اشاره شد بر روی زیره تایل پلاستیکی کفپوش های تایل چوب، تایل چوب پلاست، تایل پروفیل، تایل ترموود، تایل چمن مصنوعی، تایل سنگ و غیره می تواند قرار بگیرد.

در ساخت این نوع تایل ها غالبا از مواد اولیه ی پلی پروپیلن تقویت شده استفاده می کنند.

یراق خرچنگی ترموود

یراق خرچنگی

یراق خرچنگی یا رومبوس بیشتر جهت اجرای چوب دک(کف)مورد استفاده قرار میگیرد،

به اینصورت که چوب ترمو از قبل از ناحیه نر چوب(از ضخامت)برشی داده میشود

و این یراق داخل برش اجرا شده و به پروفیل آهن پیچ میشود و این یراق زمانی استفاده میشود که کارفرما علاقه ای به دیدن پیچ از روی چوب نداشته باشد.